Yandex.Metrica TR
 

UYGULAMA ALANLARI

1) Selülit Tedavisi (Karın, bacak, kalça, kol ve dizlerde etkilidir. Selüliti yok eder. Vücudu yeniden şekillendirir.)
 
2) Zayıflama (Lokal kilo sorununun olduğu bölgelerde liposuction benzeri sonuçlar alınır.)
 
3) Sıkılaştırma / Toparlama (Karın, bacak, kalça, kol, göğüs ve dizlerde etkilidir.)
 
4) Yüz ve Boyun Germe
 
5) Ameliyatsız Yüz Germe
 
6) Göz ve Dudak Çevresi
 
7) Göğüs–Dekolte Doku Lifting
 
8) Karın–Yumuşak Doku Lifting
 
9) Yüzeysel ve Derin Lenf Drenaj (Ödem atma)

BİR SEANS KAÇ DAKİKA SÜRÜYOR ?
 
Yarım saatten iki saate kadar bölgesel olarak değişmektedir. 6 bölgemiz var; karın, kol, sırt, bacak, yüz ve göğüs seklinde olmak üzere bütün bölgelerde bölgesel sıkılaşma ve toparlama olarak çalışılmaktadır.


MİCRO PLUS KİMLERE UYGULANMAZ ?
 
Kalp ameliyatı geçirmiş hastalara, hamilelere,  açık yara enfeksiyonu olanlara, böbrek hastalarına ve vücudunda metal olan bölgelere uygulanmamaktadır.


MİCRO PLUS UYGULAMA SONUÇLARI 

Terapi boyunca ve sonrasında  hastalar cihaza mükemmel bir  uyum göstermiş, hiçbir sorun yaşamamış ve hiçbir şikayette bulunmamışlardır.  Tümü de uygulama ertesinde kapıldıkları mutluluğu, bacaklarında duydukları hafifliği  ve kasların güçlendiğini hissettiklerini vurgulamışlardır.

3-4’ncü haftalardan itibaren bakımlar sonuç vermeye başlamıştır. Bu haftalardan başlayarak doku elastikiyetinde müthiş bir artış, hatlarda düzelme, daha iyi bir kan dolaşımı ve yağ dokularında  fark edilir bir azalma gözlenmiştir.

Kısa süre önce liposuction operasyonu geçiren deneklerde, olumlu etkilerin yanı sıra ameliyat sonrası iyileşme sürecinde standartlara göre ciddi bir azalma tespit edilmiş ve bu gelişim kayıt altına alınmıştır.
Micro Plus herhangi bir yan etkiye neden olmadan, riske yol açmadan tüm denekler üzerinde kolayca ve başarıyla uygulanmış, süreçlerin sonunda gerek işlevsel gerekse estetik açıdan elle tutulur, gözle görülür neticeler elde edilmiştir.

  Copyright 2015 - Nidya Estetik