Yandex.Metrica TR
 

SELÜLİT TEDAVİSİ

Vücudun doğal formuna kavuşmasına yardımcı olan Micro plus selülitin giderilmesini ve zayıflamış liflerle bağ dokularının yenilenip onarılmasını kolaylaştırıyor. Konnektif (bağ) doku aktivitesini artırarak kolajen ve elastin üretimini hızlandırıyor. Micro plus sayesinde hücre içinde iyileşma ve aktifleşme sağlanıyor. Selülitin yarattığı portakal kabuğu görünümü kayboluyor.
Micro plus selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasını ve protein sentezini arttırıp hücre metobolizmasını hızlandırarak, cilt yapısını yeniliyor.Vücudun doğal formuna kavuşmasına yardımcı olan Micro plus selülitin giderilmesini ve zayıflamış liflerle bağ dokularının yenilenip onarılmasını kolaylaştırıyor. Konnektif (bağ) doku aktivitesini artırarak kolajen ve elastin üretimini hızlandırıyor. Micro plus sayesinde hücre içinde iyileşma ve aktifleşme sağlanıyor. Selülitin yarattığı portakal kabuğu görünümü kayboluyor.
Micro plus selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasını ve protein sentezini arttırıp hücre metobolizmasını hızlandırarak, cilt yapısını yeniliyor.

(Fotoğraflar danışanımızın izni ile yayınlanmıştır.)
  Copyright 2015 - Nidya Estetik