Yandex.Metrica TR
 

Micro Plus Mucizesi
Ankara’da Micro Plus Uygulayan Tek Merkez Nidya Estetik

“Tembel sporu” diye de bilenen Micro Plus uygulaması, yattığınız yerden kaslarınızın çalışmasına olanak sağlıyor. Kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasına yardımcı olan Micro Plus uygulaması, tek seansta yaklaşık 75 saat spor yapmış etkisi yaratıyor. Ankara Life Dergisi okurları için bu muzice uygulamanın detaylarını öğrenmek için Ankara’da Micro Plus uygulaması yapan tek merkez olan Nidya Estetik’i ziyaret ettik. Nidya Estetik’in kurucu Sibel Aytekin, Micro Plus uygulaması ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Nidya Estetik nasıl doğdu?
Micro Plus’ı ülkemize kazandıran, Aristo Estetik’in kurucusu  sevgili dostum Sn. Sema Arabacıoğlu,  Micro Plus konusunda, tüm tecrübe ve bilgilerini bana aktararak bu konuda kendimi geliştirmeme büyük katkılar sağlamıştır. Bende estetik ve güzellik alanındaki bilgi ve tecrübelerimi Micro Plus ile birleştirdiğimde “Nidya Estetik” doğmuş oldu.

Micro Plus nedir? 
Micro Plus, micro ve galvanik akım dediğimiz elektro akım enerjisidir. Micro Plus’la, üzerinde bulunan artı-eksi elektro enerji veren problar yardımıyla haftada iki defa olmak üzere toplam oniki seans sonunda 6-12 yaş arası gençleşme, 1-3 beden arası incelme meydana gelmektedir. Micro Plus yağ olan bölgelere değil, kas olan bölgelere çalışan bir cihazdır. Yani kaslarımızın ihtiyacı olan enerjiyi Micro Plus bize dışarıdan vermektedir. Kısaca tembel sporu da diyebiliriz.

Peki, neden Micro Plus’ı tercih etmeliyiz?
Bir kere bu yöntemde acı yok, ameliyat yok, enjekte yok, vücuda hiçbir şekilde yan etkisi ve zararı yok, kilo veriyorsunuz, gençleşiyorsunuz ve dolaşım sisteminiz aktive olduğu içinde cildiniz canlı, parlak bir görünüme kavuşmuş oluyor. İşte bu yüzden Micro plus!

Micro Plus uygulamaları nelerdir?
Uygulama alanı olarak altı bölgemiz var, bunlar; yüz, sırt, karın, göğüs, kol ve bacakpopo (selülit giderme).


Bu uygulamalar hakkında kısaca bilgi verecek olursam, bilindiği üzere insan vücudunda 600 civarında kas bulunmaktadır. Yüzümüzü ele alacak olursak, yüzümüzde 53 adet kas bulunmaktadır. Biz bu 53 kası, galvanik akım dediğimiz elektro akım yardımıyla tek tek yukarı itiyoruz, bu sayede aktive olan kas grupları hareketlenerek belirgin bir şekilde yüzün izometrisinin ve yüz ovalinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ve böylece yüzde inanılmaz bir gençleşme görülmektedir. Hatta bu gençleşme ilk seansta bile açıkça ortaya çıkabilmektedir.

 

  Copyright 2015 - Nidya Estetik