Yandex.Metrica TR
 

MICRO PLUS

MICRO PLUS MUCİZESİ

Yeteri kadar hareket edip spor yapmadığı için, vücudunda sarkmalar ve bölgesel yağlanmalar meydana gelen kişiler için etkili bir yöntem olan Micro Plus ,tam anlamıyla bir tembel sporudur. Yattığınız yerde kaslarınız çalışırken, belli bir süre zarfında da vücudunuzda gözle görülür bir sıkılaşma meydana gelmektedir.
Micro Plus uygulamaları farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor ve kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasına yardımcı oluyor.


MICRO PLUS NEDİR?

Micro Plus, mikro ve galvanik akım ile birleştirilerek en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektro terapi cihazıdır.  Benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan tek sistemdir.
Galvanik akım dediğimiz Elektro  Akım enerjisi, hiçbir şekilde  vücuda zararı olmayan, zaten sizin  içinizde var olan kaslarınızı çalıştıran enerjiyi, Micro Plus  size dışarıdan vermektedir.
Micro Plus, yağ olan bölgelere değil kas olan bölgelere çalışan bir cihazdır. Yani bir tembel sporudur…. Alınacak bir seans ile yaklaşık 75 saat spor  yapmış etkisi sağlanmaktadır.  Copyright 2015 - Nidya Estetik